Projektowanie i zakładanie ogrodów w Swarzędzu

 


Ogród to zaciszny zakątek każdego domostwa – miejsce wielu rodzinnych spotkań, przyjęć z przyjaciółmi, niedzielnych chwil relaksu. Z tego powodu warto zadbać o jego funkcjonalność, a zarazem cieszący oko wygląd. Zielone Studio tworzą osoby, których pasję stanowi projektowanie ogrodów. Swarzędz to natomiast obszar naszych działań, dlatego jeśli Ty również jesteś związany z tą okolicą, zachęcamy do kontaktu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz projekt sprostał oczekiwaniom, dlatego podczas tworzenia go uważnie słuchamy potrzeb i dostosowujemy go do Twojego stylu. Uwzględniamy wielkość ogrodu, a także budżet, który chcesz przeznaczyć na jego realizację. Nawet dysponując niewielką kwotą, jesteśmy gotowi stworzyć dla Ciebie funkcjonalną przestrzeń – mamy głowy zawsze pełne pomysłów!

Zakładanie ogrodów, Swarzędz – jak my to robimy? | Zielone Studio

Już na etapie projektu dbamy o to, żeby wszystko było dokładnie przemyślane. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które wpływają pozytywnie zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność ogrodu.

Kiedy już zaakceptujesz nasz projekt, przechodzimy do czynności przygotowawczych, które obejmują wyrównanie powierzchni, sprowadzenie i poprawienie jakości gleby, a także doprowadzenie niezbędnych instalacji. Całą powierzchnię sprzątamy oraz usuwamy niepotrzebne elementy.

W Twoim ogrodzie to Ty decydujesz o wszystkim, dlatego posadzimy w nim takie rośliny, które najbardziej lubisz. Doradzimy Ci także pod kątem tego, czy są one odpowiednie do danych warunków glebowych oraz temperatury.

Ponadto możesz urozmaicić otoczenie na naprawdę wiele sposobów! Bez problemu wykonamy dla Ciebie altanki, tarasy czy domki do zabawy dla dzieci, aby przebywanie w ogrodzie było jak najprzyjemniejsze. Stworzymy przepiękne oczka wodne, strumienie, a nawet kaskady, które zachwycą każdego, kto spojrzy na przestrzeń wokół Twojego domu.

Pielęgnacja ogrodów, Swarzędz | Zielone Studio

Wiemy, jak komfortowe jest posiadanie przytulnego ogrodu. Jednak do mniej przyjemnych aspektów należy jego stałe utrzymywanie i pielęgnacja. Dbanie o zielony zakątek obejmuje wiele czynności, aby można było się cieszyć jego walorami. Często jednak brakuje na to czasu. Takiej potrzebie również wychodzimy naprzeciw! Pozbędziemy się uporczywych chwastów, skosimy trawnik, przytniemy drzewa i krzewy. Zrobimy wszystko, żeby każda roślina miała dokładnie to, czego jej trzeba. Przeprowadzimy także konserwację ogrodowej architektury. 

Jedno jest pewne – z nami Twój ogród będzie w najlepszych rękach!