Projektowanie i zakładanie ogrodów w Swarzędzu


Ogród to zaciszny zakątek każdego domostwa – miejsce wielu rodzinnych spotkań, przyjęć z przyjaciółmi, niedzielnych chwil relaksu. Z tego powodu warto zadbać o jego funkcjonalność, a zarazem cieszący oko wygląd. Zielone Studio tworzą osoby, których pasję stanowi projektowanie ogrodów. Swarzędz to natomiast obszar naszych działań, dlatego jeśli Ty również jesteś związany z tą okolicą, zachęcamy do kontaktu.

Projektując ogrody w Swarzędzu, dokładamy wszelkich starań, aby nasz projekt sprostał oczekiwaniom, dlatego podczas tworzenia go uważnie słuchamy potrzeb i dostosowujemy go do Twojego stylu. Uwzględniamy wielkość ogrodu, a także budżet, który chcesz przeznaczyć na jego realizację. Nawet dysponując niewielką kwotą, jesteśmy gotowi stworzyć dla Ciebie funkcjonalną przestrzeń i założyć ogród marzeń – mamy głowy zawsze pełne pomysłów!

nowoczesne ogrody poznań

Projektowanie ogrodów Swarzędz – jak my to robimy?

Już na etapie projektowania ogrodu w Swarzędzu dbamy o to, żeby wszystko było dokładnie przemyślane. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które wpływają pozytywnie zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność ogrodu.

Kiedy już zaakceptujesz nasz projekt, przechodzimy do czynności przygotowawczych do założenia ogrodu, które obejmują wyrównanie powierzchni, sprowadzenie i poprawienie jakości gleby, a także doprowadzenie niezbędnych instalacji. Całą powierzchnię sprzątamy oraz usuwamy niepotrzebne elementy.

W Twoim ogrodzie w Swarzędzu to Ty decydujesz o wszystkim, dlatego posadzimy w nim takie rośliny, które najbardziej lubisz. Doradzimy Ci także pod kątem tego, czy są one odpowiednie do danych warunków glebowych oraz temperatury.

Ponadto możesz urozmaicić otoczenie na naprawdę wiele sposobów! Bez problemu wykonamy dla Ciebie altanki, tarasy czy domki do zabawy dla dzieci, aby przebywanie w ogrodzie było jak najprzyjemniejsze. Stworzymy przepiękne oczka wodne, strumienie, a nawet kaskady, które zachwycą każdego, kto spojrzy na przestrzeń wokół Twojego domu.

 

Pielęgnacja i zakładanie ogrodów Swarzędz

Wiemy, jak komfortowe jest posiadanie przytulnego ogrodu. Jednak do mniej przyjemnych aspektów należy stałe utrzymywanie i pielęgnacja ogrodu (Swarzędz). Dbanie o zielony zakątek obejmuje wiele czynności, aby można było się cieszyć jego walorami. Często jednak brakuje na to czasu. Takiej potrzebie również wychodzimy naprzeciw! Pozbędziemy się uporczywych chwastów, skosimy trawnik, przytniemy drzewa i krzewy. Zrobimy wszystko, żeby każda roślina miała dokładnie to, czego jej trzeba. Przeprowadzimy także konserwację ogrodowej architektury. 

Jedno jest pewne – z nami Twój ogród będzie w najlepszych rękach!