Projektowanie i zakładanie ogrodów – Mosina


Ogród jest miejscem, w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza, odpocząć, zatroszczyć się o rośliny czy przyrządzić grilla dla rodziny bądź znajomych. Stanowi on także doskonałą aranżację wypełniającą przestrzeń wokół budynku mieszkalnego. Biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, możliwości, a także upodobania zaaranżujemy zieloną przestrzeń w taki sposób, że zechcesz spędzać w niej jeszcze więcej czasu.

 

Projektowanie ogrodów – Mosina

Zakres naszych działań dotyczących zakładania ogrodów w Mosinie jest bardzo szeroki. Wszystko to zależy od indywidualnych potrzeb i estetyki klientów. Bez względu na to jak wyjątkowe projekty zaprzątają głowy właścicielom posesji – podejmiemy się ich realizacją. Istnieje kilka stylów, które cieszą się największym zainteresowaniem Oto kilka z nich:

W zależności od rodzaju budownictwa

Zajmujemy się tworzeniem zarówno nowoczesnych ogrodów spójnych z nowym budownictwem, jak i standardowych, oddających klimat domu czy upodobania właściciela posesji. W takich aranżacjach często stawia się na minimalistyczny wydźwięk pełen funkcjonalności. Zazwyczaj taki ogród zawiera taras, który za sprawą ogrodowych mebli umożliwia komfortowy odpoczynek. Połączenie różnego rodzaju materiałów i roślin daje  doskonały efekt, a jego odsłona zmienia się za sprawą nadejścia zmroku rozświetlanego estetycznymi lampami.

Przestrzenie nieformalne, a może ogród zimowy?

Czasem wedle potrzeb klienta aranżujemy również przestrzenie mieszane, nieformalne. Polegają one na aranżacji w zupełnie wyjątkowy sposób – łączą cechy wielu stylów, tworząc tym samym niezwykle funkcjonalną i estetyczną przestrzeń. Wszystko jest zgodne z upodobaniami właściciela, nieograniczonymi ramami konkretnego stylu. Rozwiązania te zakładają także aranżację ogrodu zimowego, który pozwala na cieszenie się pięknem natury przez cały rok.

Ogrody japońskie i angielskie

Niezwykle dużym zainteresowaniem cieszą się ogrody orientalne, a przede wszystkim japońskie. Cechują się harmonią z naturą – są zarówno estetyczne, jak i spójne ze środowiskiem. Angielskie aranżacje z kolei zawierają pełno kolorowych elementów. Kwiaty, krzewy i bajkowy klimat mogą przenieść właścicieli w inny wymiar korzystania z ogrodu. Niezwykle istotne są tu także funkcjonalność, którą zapewnia podział otoczenia na sekcje.

 

Zakładanie ogrodów – Mosina

Jesteśmy w stanie przedstawić wiele różnych propozycji aranżacji, aby każdy klient mógł zyskać przestrzeń, w której będzie się czuł znakomicie. Zajmujemy się także projektowanie ogrodów w Mosinie, dlatego jeśli Twoja posesja znajduje się w pobliżu, a marzysz o harmonijnej przestrzeni – pozwól, że zrealizujemy te pragnienia.