Projektowanie i zakładanie ogrodów – Kostrzyn


Od zawsze marzyłeś o pięknym ogrodzie pełnym estetycznych roślin? Potrzebujesz perfekcyjnego projektu i szybkiej realizacji? Trafiłeś idealnie! Nasza firma spełni Twoje marzenia i stworzy dla Ciebie idealny ogród! 

Jako profesjonaliści oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, zakładania, a także pielęgnacji ogrodu. Od lat zajmujemy się architekturą krajobrazu – począwszy od wykonania projektu dostosowanego do wymagań naszych klientów, poprzez ukształtowanie i niwelację terenu, dobór odpowiednich roślin oraz materiałów, aż po kompleksowe wykonanie ogrodu od podstaw wraz z nasadzeniami roślin i późniejszą pielęgnacją terenu. 

Dodatkowo nasza firma oferuje odmłodzenie Twojego ogrodu poprzez renowację, przeprojektowanie i ponowną aranżację! Nasz zespół składa się z pasjonatów ogrodnictwa, zieleni oraz architektury krajobrazu. Od lat zajmujemy się naszą pasją, jaką jest projektowanie i zakładanie ogrodów (Kostrzyn i okolice). Dzięki połączeniu pracy z tym, co kochamy, możemy spełniać marzenia naszych klientów.

 

ogród, ogród skalny, skalniak, projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodu

Projektowanie ogrodów – Kostrzyn

Nasza fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na wykonywanie wszelkich prac związanych z projektowaniem oraz zakładaniem ogrodów w Kostrzynie zgodnie z zasadami sztuki ogrodniczej. Każde zlecenie realizujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale. Cechują nas nie tylko wysoka jakość usług czy fachowość, ale także niepodważalna terminowość oraz uczciwość w realizowanych zleceniach. Podczas projektowania ogrodu w Kostrzynie staramy się poznać upodobania i potrzeby klienta, a także ustalić jego oczekiwania co do rodzaju roślin, stylu ogrodu czy użytych materiałów. 

Ponadto zaznajamiamy klienta z ewentualnymi utrudnieniami podczas korzystania z ogrodu, a także racjonalnie planujemy jego późniejszy wygląd. Etap przygotowania projektu jest niezbędny do tego, aby profesjonalnie wykonać zaplanowane wcześniej prace oraz odpowiednio rozmieścić wybrane rośliny czy materiały.

 

Zakładanie ogrodów – Kostrzyn

Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnej realizacji ogrodu oraz wszelkich prac z nim związanych. Posiadamy nie tylko odpowiednie wiedzę czy doświadczenie, ale także wszelki niezbędny sprzęt, dzięki któremu możliwe jest profesjonalne zakładanie ogrodów (Kostrzyn). We wspomnianym zakresie oferujemy porządkowanie terenu działki, układanie agrowłókniny, dostawę oraz sadzenie roślin czy układanie kamienia. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego każde zlecenie poprzedzone jest krótkim wywiadem mającym na celu poznanie oczekiwań klientów.

Zapraszamy do kontaktu!