Projektowanie i zakładanie ogrodów – Kiekrz


Ogród to często najbardziej zaciszne miejsce w domu, w którym można spędzić czas na relaksie i zabawie z najbliższymi. Nie jest więc bez znaczenia, jak zostanie urządzony. Jeśli nie masz pomysłu lub czasu na to, żeby zagospodarować swoją przestrzeń, chętnie Ci w tym pomożemy, ponieważ wiemy, jak wymagające jest projektowanie ogrodów. Kiekrz i okolice to obszar naszej działalności, dlatego jeśli to też Twoja okolica, pozwól, że zajmiemy się Twoim ogrodem!

Projektując ogród, uwzględniamy jego wielkość, budżet, ale przede wszystkim Twoje potrzeby, styl i oczekiwania. Zaproponujemy rozwiązania, które będą dla Ciebie korzystne oraz stworzą przytulną przestrzeń do wypoczynku.

W projekcie ogrodu zawarte zostaną granice trawników oraz ścieżek, rozmieszczenie elementów dekoracyjnych czy miejsca, w których będą rosły rośliny – takie, jakie Ci się tylko wymarzą! Chcemy, żeby nowy ogród spełniał wszystkie Twoje oczekiwania, a nawet je przewyższał.

 

nowoczesne ogrody poznań

Profesjonalne zakładanie ogrodów – Kiekrz

Jak wygląda ten proces? Przed utworzeniem terenu zielonego wykonujemy szereg niezbędnych czynności, na przykład roboty ziemne, a więc pozbycie się niepotrzebnych elementów. Wyrównujemy powierzchnię, wykonujemy potrzebne instalacje, sprawdzamy oraz poprawiamy jakość gleby, aby wszystkie rośliny dobrze się przyjęły oraz rosły zdrowo. Co jeszcze możemy zrobić dla Twojego ogrodu?

Twój ogród za naszą sprawą może się stać iście bajkową krainą. Zbudujemy dla Ciebie urocze altanki czy tarasy, a dla najmłodszych domowników wzniesiemy domki do zabawy. Całości dopełnią wykonane przez nas oczka wodne w towarzystwie strumieni oraz kaskad. 

Znamy się na rzeczy i wiemy, jak zaprojektować ogród, który będzie funkcjonalny, a jednocześnie piękny oraz przytulny. Doradzimy Ci w kwestii rozmieszczenia jego elementów, a także doboru roślin do warunków glebowych i temperaturowych. 

 

Projektowanie ogrodów Kiekrz – co nas wyróżnia?

W projektowaniu zachwycających ogrodów mamy wieloletnie doświadczenie. Potrafimy nawet z niewielkiego terenu wyczarować zaciszny zakątek, który stanie się miejscem wielu pięknych wspomnień.

Do każdej realizacji podchodzimy profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. Współpracujemy z gronem specjalistów z różnych dziedzin, co pozwala nam kompleksowo  realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Projektujemy zarówno w nieformalnych, mieszanej stylistyce, jak i w tej konwencjonalnej – angielskiej, japońskiej, nowoczesnej oraz innych.

Z nami Twój ogród będzie w dobrych rękach!